O mnie

dr n. med. Andrzej Szpiech

dr n. med. Andrzej Szpiech

Jestem Absolwentem i Doktorantem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalistą otorynolaryngologiem z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym nabytym podczas różnorodnych szkoleń i staży specjalistycznych oraz pracy w Oddziale zabiegowym, którym kierowałem ponad 10 lat. Pracuję w Oddziale Laryngologii wykonując głównie operacje chirurgiczne w obrębie głowy i szyi.

Ukończyłem renomowaną Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jako członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging aktywnie uczestniczę w Szkoleniach i Kongresach o charakterze Międzynarodowym.

Jakość operacji laryngologicznych,zabiegów chirurgii estetycznej twarzy oraz pełnej gamy zabiegów medycyny estetycznej gwarantuję wszechstronnym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie.Minimalizm i wyeksponowanie naturalnego piękna to moja dewiza w planowaniu i wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej.

Close Menu