Usuwanie zmarszczek Przemyśl

Szukasz profesjonalnego sposobu na usuwanie zmarszczek w Przemyślu? Oferujemy wiele różnorodnych sposobów radzenia sobie z oznakami starzenia. Wszystkie rozwiązania są bezpieczne dla naszych pacjentów, a o doborze konkretnej metody zawsze decyduje lekarz na konsultacji, która poprzedza wykonanie zabiegu. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, wśród których znajduje się także kwas hialuronowy, stosowany przez nas także do powiększania ust. Do najnowszych rozwiązań zaliczają się natomiast nici PDO.

Usuwanie zmarszczek za pomocą nici liftingujących

Usuwanie zmarszczek za pomocą nici liftingujących to zabieg, który wykorzystuje rozpuszczalny szew do napinania i podnoszenia skóry. Jest to mniej inwazyjna procedura niż lifting twarzy i często można ją wykonać w czasie poniżej 45 minut bez konieczności używania skalpela. Podnośniki nici z polidioksanonu (PDO) wykorzystują biodegradowalny szew poliestrowy. Najlepiej nadają się do odmładzania skóry, podczas gdy niektóre nowsze rodzaje nici liftingujących są lepsze w podnoszeniu zwiotczałej skóry.

Niwelowanie zmarszczek tą metodą nie może być stosowane u każdego pacjenta. Do najważniejszych przeciwwskazań zalicza się:

 • choroby:
  – nowotworowe,
  – automimmunologiczne,
  – wirusowe (np. opryszczkę),
  – cukrzycę (niewyrównaną),
 • gorączkę,
 • ciążę i karmienie piersią.

Jednak w wielu przypadkach usuwanie zmarszczek nićmi może się okazać rozwiązaniem, które zastąpi inwazyjne metody. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Close Menu