Chirurgia estetyczna Przemyśl

Oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej w Przemyślu. Ta dziedzina medycyny skupia się na wykonywaniu operacji, które z jednej strony mają zapewnić poprawę wyglądu, co skutkuje większą pewnością siebie pacjenta, a także polepszeniem jego stanu psychicznego. Z drugiej natomiast może być elementem szerszej diagnostyki i ma niebagatelny wpływ na sprawność fizyczną.

Chirurgia estetyczna w naszym gabinecie

W naszym przemyskim gabinecie realizujemy zabiegi chirurgii estetycznej, które dotyczą okolic głowy, szyi i twarzy. Możemy wykonać korektę opadających powiek w Przemyślu, a także inne operacje, które przyniosą naszym pacjentom poprawę stanu zdrowia. Przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarska. W czasie tej wizyty ustalamy najskuteczniejszy plan leczenia, weryfikujemy, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania operacji i dobieramy jej najskuteczniejszą metodę.

Chirurgia estetyczna umożliwia przeprowadzenie badań laboratoryjnych, niezbędnych do dalszej diagnozy naszych pacjentów. Do dalszej diagnostyki może być bowiem przesłany jedynie materiał, który został usunięty z niewielkim marginesem zdrowej tkanki. Pozwala na to chirurgiczne usuwanie znamion w Przemyślu. Pragniesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do kontaktu.

W związku z nowymi przepisami z cennika powinny zostać usunięte wszystkie nazwy własne produktów – oczywiste przypadki już zostały usunięte. Proszę o ustosunkowanie się przede wszystkim do części poświęconej zabiegom nićmi PDO.

Close Menu