Mezoterapia igłowa Przemyśl

Oferujemy zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej w Przemyślu. Metoda ta pozwala na dostarczenie cennych składników leczniczych i odżywczych w głębsze rejony skóry, co pozwala na uzyskanie lepszych efektów niż w przypadku produktów stosowanych powierzchniowo. Skąd się bierze taka różnica? Substancje czynne nie muszą pokonywać dużej bariery ochronnej, jaką jest naskórek, gdyż wstrzykiwane są pod nim. Oznacza to, iż większa ich ilość trafia w miejsce docelowe i może zostać wchłonięta przez organizm.

Kiedy stosuje się mezoterapię igłową?

Zastosowanie mezoterapii igłowej w medycynie estetycznej jest bardzo szerokie, co pozwala na indywidualne dostosowanie zabiegów. Mogą one być wykonywane w celu:

 • redukcji:
  – przebarwień,
  – zmarszczek,
  – produkcji sebum,
  – widoczności blizn,
  – zmian trądzikowych i potrądzikowych,
  – cieni pod oczami,
 • odżywienia i nawilżenia
 • skóry,
 • wyrównania kolorytu,
 • wzmocnienia naczyń
 • krwionośnych,
 • zmniejszenia:
  – trądziku,
  – ilości zaskórników.

Inne wskazania mezoterapii igłowej może określić lekarz w czasie konsultacji przed zabiegiem.

Przebieg zabiegu mezoterapii

Zabieg wykonywany jest po znieczuleniu, do którego wykorzystywana jest specjalna maść. Może to dotyczyć całej twarzy lub jedynie wybranego jej obszaru. Nakłucia wykonywane są co kilka milimetrów na głębokość ok. 2 mm. W czasie wykonywania zabiegu mezoterapii wstrzykiwane są substancje aktywne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Aby uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, należy powtórzyć zastrzyki w wyznaczonym okresie (1–3 tygodni). Zaleca się wykonanie serii składającej się z 4–6 zabiegów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze lub umówić się na konsultację, zapraszamy do kontaktu.

Close Menu