Powiększanie ust Przemyśl

kwas hialuronowy

Umożliwiamy wykonanie powiększenia ust w Przemyślu. Usta są uważane za niezwykle ważne dla utrzymania ogólnej estetyki twarzy. Nic dziwnego, że dziś ich powiększania stały się jednymi z najbardziej poszukiwanych przez klientki i klientów zabiegów. Powiększanie tkanek miękkich za pomocą wypełniaczy skórnych ma niezwykłą zdolność do:

  • cofania skutków starzenia spowodowanych przez fotouszkodzenia, palenie tytoniu,
  • niwelowania wykwitów obwodowych,
  • zwiększenia pewności siebie pacjenta.

Genetycznie cienkie usta, asymetrie kosmetyczne i wydatne „linie marionetki” mogą być również korygowane bezoperacyjnie, aby pomóc pacjentom osiągnąć wyniki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i zachować anatomicznie idealne proporcje.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg niechirurgiczny polegający na wstrzyknięciu tej substancji w okolice ust w celu uzyskania konturu i większej objętości. Stosowanie preparatu pomaga również zaznaczyć łuk kupidyna bez utraty naturalności urody i poszanowania anatomii ust. Jest to bardzo popularna technika, na którą decydują się nie tylko kobiety, ale także mężczyźni.

Wypełnianie ust tą metodą zyskało popularność, ponieważ jest to zabieg bezbolesny, a znieczulenie miejscowe służy jedynie do rozluźnienia okolicy wstrzyknięcia kwasu. Procedura może potrwać od 30 do 40 minut, a rezultaty są praktycznie natychmiastowe. Zabieg uznawany jest za niemal bezinwazyjny, ponieważ nie wymaga rekonwalescencji, a pojawiające się sporadycznie zaczerwienienia i opuchlizny ustępują już po kilku godzinach.

Powiększanie ust – przeciwwskazania

Jak każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej, także wykonanie powiększania ust posiada kilka przeciwwskazań. Nie powinno się go wykonywać u osób:

  • cierpiących na choroby nowotworowe lub autoimmunologiczne,
  • w ciąży lub karmiących,
  • z aktywną infekcją spowodowaną przez grzyby, wirusy lub bakterie.

O kwalifikacji do zabiegu, podobnie, jak w przypadku mezoterapii igłowej w Przemyślu, decyduje lekarz.

Modelowanie kształtu ust

Część pacjentów zainteresowana jest jedynie modelowaniem kształtu ust. Kwas hialuronowy nadaje się i do tego typu zabiegów. Osoby, które je wykonują, posiadają wieloletnie doświadczenie, pozwalające na osiąganie zamierzonych rezultatów. Sama substancja ma ponadto właściwości nawilżające, więc doskonale odżywia i regeneruje skórę ust oraz pozwala na wyrównanie czerwieni wargowej.

Osoby zainteresowane wykonaniem modelowania ust w Przemyślu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie omówimy szczegóły naszej oferty, a także ustalimy dogodny termin konsultacji lekarskiej, która poprzedza realizację zabiegu.

Close Menu