Opadające powieki Przemyśl

Wykonujemy zabiegi na opadające powieki w Przemyślu. Jeśli przypadłość ta Ci przeszkadza, nie jesteś sam/a. Coraz więcej osób korzysta z kosmetycznych poprawek, aby wygładzić pomarszczoną skórę wokół oczu. Leczenie starzenia się powiek koncentruje się na konkretnej zmianie anatomicznej, która powoduje problem. Lekarze dzielą opcje korygowania tych problemów na podejścia niechirurgiczne i chirurgiczne.

Wskazania do plastyki opadających powiek

Choć chęć poprawy wyglądu jest ważnym czynnikiem branym pod uwagę przy planowaniu zabiegu, nie jest to najważniejsze wskazanie do plastyki opadających powiek. Korekta wymagana jest przede wszystkim w przypadku, gdy nadmiar tkanek zwęża pole widzenia pacjenta. Sytuacja ta może utrudniać codzienne funkcjonowanie – sprawiać problemy podczas prowadzenia pojazdów lub czytania. Przekłada się to nie tylko na komfort wykonywania prozaicznych czynności, ale i rzutuje niekorzystnie na życie zawodowe.

Jak przebiega plastyka powiek?

Zabieg plastyki powiek może dotyczyć zarówno powieki górnej, jak i dolnej, a czasem obydwu z nich. Jest on wykonywany w znieczuleniu miejscowym, podobnie jak w przypadku usuwania znamion w Przemyślu. Jego dokładny przebieg ustalany jest w oparciu o przyczynę powstawania schorzenia, diagnozowaną na wizycie poprzedzającej operację.

Choć sam zabieg korekcji opadających powiek nie jest długi, rekonwalescencja zwykle obejmuje okres do dwóch tygodni. W tym czasie warto stosować chłodne okłady, które mają na celu redukcję opuchlizny, a także należy chodzić w okularach przeciwsłonecznych. Szwy usuwane są do kilku dni od przeprowadzonej operacji, po wcześniejszej konsultacji lekarskiej. Powstała po zabiegu blizna chowa się w naturalnym załamaniu powieki, co sprawia, że jest niezwykle trudno dostrzegalna. Osoby zainteresowane korekcją powiek w Przemyślu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Close Menu