Odstające uszy Przemyśl

Szukasz miejsca, które pomoże Ci uporać się z problemem odstających uszu w Przemyślu? Zapraszamy do naszego gabinetu. Czeka na Ciebie doświadczony lekarz, którzy specjalizuje się w takich zabiegach. Posiada on odpowiednie wykształcenie, które pozwala mu na wykonywanie także innych operacji poprawiających wygląd – zajmuje się m.in. korektą opadających powiek w Przemyśl.

Operację korygującą odstające uszy poprzedza wstępna konsultacja, w czasie której otolaryngolog omawia z pacjentem wszelkie konieczne szczegóły, w tym sposób znieczulenia, a także kwalifikuje do zabiegu. To moment na poznanie indywidualnych oczekiwań pacjenta. Jest on bardzo ważny, ponieważ odpowiednio przeprowadzony wywiad pozwala na większą satysfakcję z wykonanego zabiegu.

Jak przebiega korekcja ostających uszu?

Otolaryngolog Andrzej Szpiech wykonuje korekcję odstających uszu z nacięcia znajdującego się za uchem. Podczas zabiegu chrząstka jest repozycjonowana, a po jego zakończeniu uszy pacjenta znajdują się bliżej głowy. Bardzo ważne jest uzyskanie naturalnego wyglądu i uniknięcie efektu „otynkowanego puchu”.

Niezwykle istotną kwestią, która dostosowywana jest do potrzeb pacjenta, jest kwestia znieczulenia do zabiegu korekcji odstających uszu. Jego rodzaj zależy przede wszystkim od wieku osoby poddawanej operacji, w dalszej kolejności natomiast od jej indywidualnych preferencji. W przypadku dzieci prawie zawsze stosujemy znieczulenie ogólne. Dorośli mogą zdecydować się na sedację dożylną (sedację świadomą) lub nawet proste znieczulenie miejscowe. Zależy to od życzeń pacjenta.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach skorygowania uszu w Przemyślu? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły, a także ustalimy najdogodniejszy termin konsultacji, kwalifikującej do zabiegu. Odpowiemy również na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pozostajemy do dyspozycji naszych pacjentów, aby zagwarantować im poczucie bezpieczeństwa.

Close Menu