Usuwanie zmarszczek – Przemyśl – zastosowanie nici PDO

Usuwanie zmarszczek za pomocą nici PDO to zabieg, który wykorzystuje rozpuszczalny szew do napinania i podnoszenia skóry. Jest to mniej inwazyjna procedura niż lifting twarzy i często można ją wykonać w czasie poniżej 45 minut bez konieczności używania skalpela. Podnośniki nici z polidioksanonu (PDO) wykorzystują biodegradowalny szew poliestrowy. Najlepiej nadają się do odmładzania skóry, podczas gdy niektóre nowsze rodzaje nici liftingujących są lepsze w podnoszeniu zwiotczałej skóry.

Usuwanie zmarszczek tą metodą przynosi szereg korzyści:

  • uzyskujesz niemal natychmiastowe rezultaty,
  • szybki powrót do zdrowia,
  • niski koszt – metoda ta jest tańsza niż lifting twarzy czy zabiegi z botoksu,
  • długotrwałe efekty – zwykle od dwóch do czterech lat.
    Umów się na wizytę i ciesz się młodszym wyglądem, wolnym od zmarszczek.

Biostymulatory tkankowe

Biostymulatory tkankowe to nowoczesne, stosowane w medycynie i kosmetologii preparaty do wstrzykiwania pod skórę. Są bogate w substancje aktywne. Służą do odbudowy struktury skóry poprzez stymulację komórek, kolagenu i elastyny. Efektem zabiegu jest poprawa jędrności, gęstości i jakości skóry.

Biostymulatory tkankowe to zaawansowane technologicznie preparaty lub substancje, które mają pozytywny wpływ na skórę. Niemniej jednak stworzenie precyzyjnej i dokładnej definicji dla nich wszystkich jest trudne, ponieważ różnią się one składem, mechanizmem działania, techniką podania i aplikacji.

Biostymulatory tkankowe można podzielić na:

  • podawane z mezoterapią i mezoterapią głęboką,
  • podawane w podobny sposób jak wypełniacze z kwasem hialuronowym,
  • podawane w wyznaczonych punktach zalecanych przez producenta.
Close Menu