Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna dotyczy przede wszystkim urody i związanego z nią samopoczucia. Różnorodne zabiegi wpływają na wygląd pacjenta, a to poprawia ich stan psychiczny, zwiększa pewność siebie i podwyższa jakość życia.

Do głównych obszarów działania medycyny estetycznej należy:

  • poprawa stanu, wyglądu, napięcia i kolorytu skóry twarzy i ciała porzez jej rewitalizację,
  • usuwanie widocznych oznak starzenia (redukcja zmarszczek, wypełnianie ubytków tkanek -zapadniete policzki itp.)usuwanie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • redukcja blizn, przebarwień i innych niedoskonałości skóry.

Zabiegi

Botox – zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox) są obecnie najpopularniejszym zabiegiem w medycynie estetycznej. Działanie Botoxu polega na relaksacji mięśni mimicznych twarzy, dzięki czemu uzyskujemy szybki efekt wygładzenia zmarszczek mimicznych.
Więcej…

Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą w naszym organizmie substancją, której ilość zmniejsza się sukcesywnie wraz z wiekiem. Efekty odmładzające i upiększające zastosowania preparatów kwasu hialuronowego są widoczne zaraz po zabiegu, długotrwałe i bardzo naturalne.
Więcej…

Nici PDO – zabiegi rewitalizujące i liftingujące. Zabieg nićmi PDO to prosty i bezbolesny sposób, aby zatrzymać proces starzenia się skóry. Jest to doskonały i szybki sposób na poprawę urody.
Więcej…

Certyfikaty

Close Menu