Medycyna estetyczna - Przemyśl

Medycyna estetyczna dotyczy przede wszystkim urody i związanego z nią samopoczucia. Różnorodne zabiegi wpływają na wygląd pacjenta, a to poprawia ich stan psychiczny, zwiększa pewność siebie i podwyższa jakość życia.

Do głównych obszarów działania medycyny estetycznej należy:

  • poprawa stanu, wyglądu, napięcia i kolorytu skóry twarzy i ciała porzez jej rewitalizację,
  • usuwanie widocznych oznak starzenia (redukcja zmarszczek, wypełnianie ubytków tkanek – zapadnięte policzki itp.), usuwanie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • redukcja blizn, przebarwień i innych niedoskonałości skóry.

Zabiegi z użyciem botoksu 

Botox skutecznie redukuje oznaki starzenia. Jeśli zauważysz u siebie zmarszczki, botox może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz zapytać o szczegóły zabiegów i skorzystać z doradztwa specjalistów, skontaktuj się z nami.

Kwas hialuronowy 

Istnieje wiele sposobów na zastosowanie kwasu hialuronowego (samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami). Kwas hialuronowy to naturalny składnik aktywny w organizmie. Jego skuteczność zmienia się w zależności od stężenia. Istnieją dwa rodzaje kwasu hialuronowego, ten stosowany do nawilżania w niektórych kremach oraz ten, który wstrzykuje wykwalifikowany lekarz kosmetyczny.

Nici PDO 

Nici Liftingujące PDO to zabieg liftingujący i napinający zwiotczałą tkankę skórną przy użyciu nici wykonanych z polidioksanonu (PDO). Wprowadza się je w głębsze warstwy skóry. Zabieg ten powoduje:

  • natychmiastowy lifting skóry dzięki efektom mechanicznym,
  • odnowę komórkową poprzez stymulację kolagenu i neowaskularyzację w celu poprawy tekstury skóry, drobnych zmarszczek i elastyczności,
  • napinanie skóry poprzez kurczenie tkanki tłuszczowej.

Certyfikaty

Close Menu